Забули пароль?

Введіть Ваш email скидання пароля. Ви отримаєте лист з інструкцією та посиланням на скидання пароля.

Кошик

Контакти

Умови використання сайту

1. Загальні положення

1.1. Користувачем Сайту вважається будь-яка фізична особа, яка коли-небудь здійснила доступ до Сайту.

1.2. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з цією Угодою. Використання Сайту означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Угоди. У разі незгоди з умовами Угоди, використання Сайту Користувачем повинно бути негайно припинено.

1.3. Ця Угода є відкритим і загальнодоступним документом.

1.4. Всі поняття і терміни даних Умов вживаються в значенні, передбаченому чинним законодавством.

2. Порядок використання сайту і його матеріалів

2.1. Користувач переглядає і завантажує матеріали цього Сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях.

2.2.  Не дозволяється змінювати матеріали цього Сайту, його копії, а також відтворювати, виставляти на загальний огляд, демонструвати, поширювати або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. 2.3. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється. Матеріали цього Сайту захищені авторським правом, і будь-яке їхнє несанкціоноване використання може спричинити порушення законодавства про авторське право, товарні знаки та інших законодавчих актів, що регулюють захист прав інтелектуальної власності.

3. Умови реєстрації Користувача

3.1. При реєстрації на Сайті і оформленні замовлень, Ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і про свої контактні дані. Адміністрація сайту залишає за собою право розсилки наших акційних пропозицій на Ваш телефонний номер або адресу електронної пошти. Якщо Ви не хочете отримувати інформативні sms-повідомлення, розсилки в месенджерах або електронні листи про акції та новини, Ви можете відмовитись від розсилок натиснувши кнопку «Відписатись». При відмові Адміністрація сайту зобов'язується виключити Ваші дані з бази даних для sms-розсилок і розсилок в месенджерах, відправки повідомлень по електронній пошті.

3.2. Після реєстрації Вам надається персональний логін і пароль. Відповідальність за його збереження і безпеку несе Користувач.  3.3. Ви можете звертатися до нас з питаннями, претензіями, побажаннями щодо поліпшення роботи, або з іншою інформацією. При цьому Користувач несе відповідальність за звернення, яке є незаконним, загрозливим, що порушує авторські права, що містить інформацію, яка дискримінує людей за будь-якою ознакою, а також містить образи чи іншим чином порушує чинне законодавство України.

4. Відомості про Користувачів

4.1. Адміністрація сайту з повагою і відповідальністю ставиться до конфіденційної інформації будь-якої особи, що став відвідувачем цього сайту.

4.2. Беручи ці Умови, Користувач дає згоду на збір і використання певної інформації про себе відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» та цілей їх обробки.

Крім того, Користувач дає згоду Адміністрації сайту на використання, передачу, обробку та збереження інформації, пов'язану з членством (профілем) Користувача з метою надання відповідних послуг.

4.3. Адміністрація сайту зобов'язується здійснювати збір тільки тієї персональної інформації, яку Користувач надає добровільно, а Користувач зобов'язується надавати достовірні дані про себе.

4.4. Адміністрація сайту збирає як основні персональні дані, такі як ім'я, прізвище, по батькові, адреса, електронна адреса, номер телефону, так і технічні дані-файли "cookies" (cookies), інформацію про з'єднання і системну інформацію.

4.5. Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через Інтернет даних не гарантована в разі, якщо доступ до цих даних отримано третіми особами поза зоною технічних засобів зв'язку, підвладних Адміністрації сайту. Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, завдані таким доступом.

4.6. Адміністрація сайту може використовувати будь-яку зібрану через інтернет-сайт www.agropostach.ua інформацію з метою поліпшення вмісту Сайту, його доопрацювання, передачі інформації Користувачеві (за запитами), для маркетингових або дослідницьких цілей, а також для інших цілей, що не суперечить положенням чинного законодавства України.

5. Обмеження відповідальності Адміністрації сайту

5.1. Адміністрація сайту ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки, що виникли внаслідок використання, неможливості використання або інших результатів використання цього сайту. Інформація, матеріали або послуги, що надаються на Сайті, не можуть служити підставою для відповідальності Адміністрації сайту. Юридична відповідальність виникає виключно на підставі гарантії, контракту, судового рішення або іншого правового документа і незалежно від того, чи була Адміністрація сайту попереджена про можливість подібного збитку. Вищевказані умови поширюються на будь-які сайти, посилання на які розміщені на інтернет-сайті http://www.agropostach.ua.

5.2. Якщо в результаті використання Вами матеріалів, інформації або послуг з цього сайту виникне необхідність в обслуговуванні, ремонті або виправленні обладнання або даних, Ви берете на себе всі супутні витрати.

5.3. Всі зобов'язання, які виникають щодо продукції розміщеної на Сайті, визначаються виключно угодами, на підставі яких вони надаються. Інформація з цього Сайту не може бути витлумачена як скасовує або змінює такі угоди.

5.4. Адміністрація сайту в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у вказану продукцію і ціну. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому Сайті Адміністрація не зобов'язується оновлювати їх.

6. Відповідальність Користувача

6.1. Користувач погоджується на відшкодування Адміністрації сайту будь-яких збитків, нанесених через свої протиправні діяння, у тому числі діянь порушують ці Умови. Збитки полягають в: витрати на захист від будь-яких претензій, судових розглядів; збиток, витрати, витрати або платежі, що виникли внаслідок порушення Користувачем цих умов або чинного законодавства.

6.2. Вищевказана відповідальність також поширюється на осіб, які використовували обліковий запис зареєстрованого Користувача (з відома або без відома останнього).